پیام فرستادن
CHANGZHOU JINDA WELDING CO.,LTD
ایمیل ADMIN@CZJD.COM تلفن 86-0519-88355068
خونه >
CHANGZHOU JINDA WELDING CO.,LTD مشخصات شرکت

CHANGZHOU JINDA WELDING CO.,LTD

شرکت CHANGZHOU JINDA WELDING CO.,LTD

  • چین CHANGZHOU JINDA WELDING CO.,LTD مشخصات شرکت
  • چین CHANGZHOU JINDA WELDING CO.,LTD مشخصات شرکت
  • چین CHANGZHOU JINDA WELDING CO.,LTD مشخصات شرکت
  • چین CHANGZHOU JINDA WELDING CO.,LTD مشخصات شرکت
  • چین CHANGZHOU JINDA WELDING CO.,LTD مشخصات شرکت
  • چین CHANGZHOU JINDA WELDING CO.,LTD مشخصات شرکت
بازار اصلی:
نوع کسب و کار: سازنده
مارک ها: "جيندا"
تعداد کارکنان: 20~100
سال تاسیس: 1997
صادرات: 60% - 70%
مقدمه

شرکت چانگ ژو چيشوان جيندا ويلدینگ در سال 1997 تأسيس شده است و بيشتر از 20 سال تجربه حرفه اي در سي دي و کشش آرک استود ويلدینگ دارد.به طور عمده تولید شده CD و Arc Stud Welder با واردات تکنولوژي پيشرفته خارجي ،بعدش تحقیقات جدیدمون رو ترکیب کردیم، ما مجموعه ای از جوشگرهای استودیو تولید کرده ایم که عملکرد مشابهی با جوشگرهای استودیو نلسون آمریکایی یا آلمانی ، کوکو ، تفنگ استودیو تیلور دارد. در همین حال ما مزایای ویژه ای برای آن داریم.ما انواع زیادی از تکه های جوشکاری تولید می کنیم، برگهاي عایق سازي ، دنده هاي قوسي براي مواد مختلف ، مهم نيست SS304 ، مسي يا ALما می تونیم طبق نقشه ها یا نمونه های شما درستش کنیم اگه شما خواسته های خاصی برایش داشته باشید. به همین دلیل ما آنها را به خوبی هر دو در چین و کشور خارجی ، از جمله مالزی ، استرالیا ، سنگاپور ، ایران ، اندونزی ، آمریکایی و غیره به فروش می رساند. اگر هر گونه مشکل یا هر گونه درخواست وجود دارد،لطفاً با ما ایمیل بفرستید تا بتوانیم به شما توصیه حرفه ای کنیم. لطفا وبسایت ما را ببینید: www.czjd.com برای جزئیات بیشتر. ما از شما استقبال می کنیم تا به ما مراجعه کنید و صادقانه امیدواریم که ما می توانیم یک شریک تجاری بلند مدت باشیم.

سرویس
وقتی که نوبت بهدستگاه جوش دادن استودی، شرکت ما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد و نوآورانه در صنعت است. ما افتخار می کنیم که خدمات استثنایی را ارائه می دهیم که نیازهای خاص مشتریان ما را برآورده می کند،تضمین راه حل های جوش با کیفیت بالا برای برنامه های کاربردی ستون پیچ.
 
خدمات جامع ما شامل مشاوره، طراحی، تولید، نصب و نگهداریدستگاه جوش دادن استودیما با مشتریان خود همکاری نزدیک داریم تا نیازهای منحصر به فرد آنها را درک کنیم و راه حل های سفارشی را ارائه دهیم که کارایی جوش و دوام محصول را به حداکثر می رساند.
تاریخچه
در ابتدا، ما بر تسلط بر اصول اساسی تمرکز کردیمدستگاه جوش دادن استودیما با استفاده از تحقیقات و توسعه مداوم، به سرعت خود را به عنوان یک منبع قابل اعتماد برای تجهیزات جوش با کیفیت بالا تاسیس کردیم.
 
در طول سالها، ما برای پاسخگویی به خواسته های در حال تغییر بازار تکامل یافته و سازگار شده ایم. ما فناوری های پیشرفته و طرح های نوآورانه ای را معرفی کرده ایم که انقلاب بازار را ایجاد کرده است.دستگاه جوش دادن استودیتعهد ما به نوآوری ما را به عنوان یک رهبر در این زمینه قرار داده است، ارائه به مشتریان ما با پیشرفته ترین راه حل های جوش.
تیم ما

تیم در شرکت جوش و جوش ستون پیچ ما یک گروه منسجم از حرفه ای ها است که در مورد صنعت خود پرشور هستند و به ارائه نتایج استثنایی اختصاص داده شده اند.متشکل از جوشگران ماهر، مهندسان، تکنسین ها و کارکنان پشتیبانی، هر عضو نقش مهمی در موفقیت ما دارد.

 

تیم مهندسی ما مسئول طراحی و توسعه تجهیزات جوشکاری ستون پیچ ما است.آنها دانش عمیقی از تکنولوژی جوش دارند و به طور مداوم مرزهای آنچه ممکن است را گسترش می دهند.آنها با جوشگران ما همکاری نزدیک می کنند تا نیازهای آنها را درک کنند و راه حل هایی را که نیازهای خاص آنها را برآورده می کنند ایجاد کنند.
 
 

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86-0519-88355068
قيان نان آن 101، ناحيه ووجين، شهر چانگ ژو، چانگ ژو، جيانگ سو
درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید